Zinību diena Upeslejās

Ir klāt jaunais mācību gads ar jauniem piedzīvojumiem, zināšanām, labiem darbiem un jauniem draugiem. Šis mācību gads Upesleju internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā iesākās ar 10 klašu komplektiem, kuru rindas papildina divas 1.klasītes.
Skolēnus Zinību dienā sveica Stopiņu novada domes priekšsēdētājs Jānis Pumpurs novēlot veiksmīgu mācību gadu un dāvājot skolai gardu kliņģeri. Skolas Direktore Irēna Frankoviča sveica jaunos skolas darbiniekus un  skolēnus pasniedzot dāvanā zinību simbolu – grāmatu un katrai klasei iesākot jauno mācību gadu tika pasniegta medus kūka.
Skolēnus sveikt bija ieradušies arī zvēriņi no visiem tik zināmās filmas „Ledus laikmets”, ar kuriem skolēni varēja izkustēties, kopīgi padziedāt un izveidot savu, Stopiņu novada simbolu, veiksmes bruņurupucīti.
Pirmā skolas diena ir svētki gan tiem, kas dodas uz skolu pirmo reizi, gan tiem, kas šīs durvis ver jau vairākus gadus. Zinību diena – tie ir svētki pirms jauna darba cēliena!