Ziedu krāšņums Upesleju PII

Saulītes siltumā un gaišumā pirmsskolas grupu vecāki tika aicināti piedalīties kopīgas izstādes “Pavasara ziedi” veidošanā.
Divu nedēļu garumā vecāki aktīvi nesa kopā ar bērniem darinātuis darbus – ziedus no visdažadākiem materiāliem – gan no kreppapīra, gan no audumiem.
Katrs zieds un ziedu pušķis bija skaists un atšķiras ar savu idejas būtību.
Izstāde tika atklāta, tuvojoties Mātes dienai – PII gaiteni rotāja pašgatavoti pušķi, ziedi un gleznas, kas Mātes dienas svētkus padarīja vēl skaistākus.
Līdz pat vasaras sākumam izstāde bija pieejama apskatei...
Katram bērnam ar vecāku tika izsniegta pateicība par piedalīšanos izstādes veidošana.
Taču, neskatoties uz izstādes noslēgumu, ziedi joprojām priecē acis un sirdi mazajiem un lielajiem pirmsskolniekiem, vecākiem un PII personālam.
PII personāls ļoti priecājas un saka paldies vecākiem par sadarbību piedalīšanos PII aktivitātēs.
Lai mums visiem saulaina un silta vasara!

Rakstu sagatavoja: PII metodiķe Oksana Aleksandrova