Visskaistākās putniņu mājiņas meklējiet Upeslejās

Mūsu pirmsskoliņā visu februāri norisinājās PUTNUBŪRĪŠU UN PUTNU BAROTAVU IZSTĀDE, kas tapa sadarbībā kopā ar bērnu vecākiem.

Apkārtējā daba ir ne tikai prātu un fizisko īpašību, bet arī tikumisko sajūtu avots. Ir svarīgi bērnam jau no mazotnes modināt pozitīvu attieksmi pret dabas objektiem un parādībām. Viens no vecāku un skolotāju uzdevumiem ir jautājums par vides izglītību bērniem tieši pirmsskolas vecumā, kad bērni saņem pirmos emocionālos priekšstatus par dabu. Šajā periodā bērni uzkrāj zināšanas par dažādām dzīves formām, brīnišķīgu dabas pasauli, veidojas ekoloģiskas kultūras pamati.

Kopīgie pirmsskolas pasākumi „pedagogs – bērns – vecāki” satuvina, parāda jaunas iespējas, atklāj talantus, padara mūsu bērnu dzīvi krāsaināku un interesantāku.

Mūsu pirmsskolas pedagogu kolektīvs aicināja vecākus iesaistīties pedagoģiskajā procesā un piedalīties pašizgatavoto putnuburīšu izstādē. Ar šo uzdevumu vecāki un bērni lieliski tika galā. Būrīši tika izveidodi no visdažādākiem materiāliem, un ir pārdomāts pat par to, lai putniņiem būtu barība – mājiņā iekšā ir gan graudiņi, gan putraimi, gan sausiņu drupačas.

Paldies vecākiem par aktivitāti! Skatamies foto.

PII metodiķe
K.Konceviča