Sveicam jubilārus!

Ir noslēdzies šī gada pirmais posms – ziema un sācies pavasaris, tāpēc folkloras noskaņās, dainu dziesmām skanot 26. martā notika ziemas mēnešu jubilāru sveikšana. Šajā reizē sveicām visus skolēnus, kuri dzimšanas dienu svin janvārī, februārī un martā. Sumināti tika: Ivo Tabalivs, Linda Dekšņa, Dans Daniels Diļevskis, Kirils Lisenko, Aleksis Markus Taškāns, Emīls Kozlovs, Santa Šīmane, Edgars Baltvilks, Līga Dekšņa, Emīls Šlēziņš, Ģirts Bāliņš, Karolīna Bloģe, Aleksis Kozlovs, Viesturs Linītis, Amanda Ignatjeva, Andris Lapa, Gotfrīds Bernāns, Edgars Jefimovs, Vitālijs Kuntiņš, Ričards Ralfs Jāzeps, Linda Kļaviņa, Raivis Rūsis, Ieva Čaldiņa.
Jubilāri dāvanās saņēma krūzītes ar skolas simbolu, skolas sarūpētu torti un skolotājas Signes Sniedzes atskaņotu dziesmu par Austras koku.
Vēlreiz suminām visus jubilārus!

26.03.2015.
DVIJ D. Mote – Stelpe