Sporta olimpiāde pirmsskolā

2014. gads ir Ziemas olimpisko spēļu gads. Mūsu valsts pārstāvju izcīnītās medaļas Soču Ziemas olimpiskajās spēlēs rosināja organizēt Olimpiādi Upesleju internātpamatskolas – rehabilitācijas centra PII.  Tā kā laika apstākļi šogad nelutināja ar ziemas veltēm – sniegu un salu  līdzīgi kā īstajā Olimpiādē Sočos), tad 19.martā Bērnudārza olimpiāde tika rīkota skolas sporta zālē. Bērniem bija jāveic vairāku stilizētu sporta veidu uzdevumi – biatlonā, kērlingā, skeletonā un hokejā. Sacensību noslēgumā visi tās dalībnieki tika apbalvoti ar saldajām medaļām un piemiņas grāmatzīmēm-lineāliem ar Latvijas olimpisko izlasi kamaniņu sportā. Katra grupiņa saņēma diplomu par veiksmīgu startu Olimpiskajās spēlēs Upeslejās, bet „ Vāverēni” savā īpašumā ieguva kartiņas ar olimpiešu brāļu Dukuru un olimpiskās kamaniņu sporta izlases autogrāfiem.

Sporta skolotāja G.Rutkaste

Paldies skolotājai Guntai Rutkastei par radīto iespēju pirmsskolas bērniem iepazīties un pašiem izmēģināt spēkus dažādos sporta veidos.

Direktore Irēna Frankoviča