Sadziedāšanās Saulkrastos

20.martā „Vāverēnu” grupas ansamblis devās ciemos pie Saulkrastu bērniem uz Pii ‘’Rūķītis’’. Kaut gan koncerta nosaukums bija „Pavasara laikā”, jo 20. martā sākās pavasaris, ziema negribēja atkāpties. Uzsākot garo ceļu, pa autobusa logu vērojām piesnigušos mežus. Taču nenobijāmies, bijām apņēmības pilni sagaidīt pavasari.
             Saulkrastos mūs un vēl 5 ansambļus uzņēma rūķi Dziesmiņš un Čučiņš, kuri jauko koncertu padarīja atraktīvāku – iedrošināja bērnus, vadot rotaļas un aicinot dziedāt kopā.
             Pavasaris nespēja pretoties mūsu skanīgajām dziesmām un košajam izskatam, un tomēr atnāca!
Prieks un gandarījums par jauki pavadīto dienu atspoguļojās gan bērnu, gan skolotāju sejās!

Mūzikas skolotāja Dace Babāne, skolotāja Evija Mežapuķe.

Liels paldies mūzikas skolotājai Dacei Babānei par ieguldīto darbu bērnu sagatavošanā.
PII metodiķe Inita Zalaka