Rudens kross 2016

Šogad Upesleju internātpamatskolā- rehabilitācijas centrā skolas rudens kross tika organizēts 19. un 20. septembrī. Pirmie sacentās sākumskolas izglītojamie, bet dienu vēlāk lielākie skolas skolēni.
Pirms starta visi audzēkņi veica iesildošos vingrinājumus, un tad jau ..... distancē. Skolēni sacensību laikā viens otru atbalstīja, īpašs paldies 4. klases skolēniem par atsaucību un palīdzību distances veikšanā 1.b klasītei.
Sacensībās piedalījās 65 skolas izglītojamie 11 vecuma grupās. Ņemot vērā rezultātus, tika izveidota Upesleju internātpamatskolā- rehabilitācijas centra komanda (Reinis Jadrevičs 2.klase, Valērija Samčenkova, Anastasija Čeremniha un Viktors Jadrevičs 4. klase, Sofija Stabiņa un Vitālijs Kuntiņš no 6.klases, kā arī Aija un Ringolds Graubiņi no 8.klases), kura 27.09.2016. pārstāvēja savu skolu Pierīgas novadu skolēnu sporta spēlēs rudens krosā Baldones novada Riekstukalnā. Pamatskolu konkurencē mūsu skolas komanda izcīnīja 10.vietu, bet individuāli ierindojās no 5. līdz 18.vietai. Kopumā rajona krosā piedalījās 23 skolu komandas ( 11 pamatskolu un 12 vidusskolu) desmit vecuma grupās.

Paldies skolotājai Guntai Rutkastei!