Ražas svētki

Šī gada 30. septembrī visas Upesleju pirmsskolas izglītības iestādes grupas svinēja Ražas svētkus. Ciemos bija ieradusies Rudens māte, kurai bērni rādīja, ko nu ir iemācījušies. Lai dejojot nesastieptu kādu muskuli, jaunākā grupa sākumā demonstrēja muzikālo iesildīšanos, kā arī iepriecināja klātesošos ar skaistu deju. Turpinājumā visas grupas apdziedāja un izdejoja gan rudens priekus, gan ne tik labās rudens īpašības. Katrai grupai bija sagatavota arī sava iepazīšanās dziesma vai deja. Dziedot, dejojot, spēlējot tika noskaidrots, kādu ražu iespējams novākt rudenī. Svētku noslēgumā visas grupas kopā izveidoja skaistu ziedu paklāju.

Rakstu sagatavoja pirmsskolas izglītības iestādes  mūzikas skolotāja Jūlija Cauna