Pūcēni hokejā

Upesleju pirmsskolnieki hokejā. Sarauj!

Šī gada 16.februārī plkst.19:30 PII grupiņa “Pūcēni” pilnā sastāvā (bez vecākiem) kopā ar audzinātājām, palīgiem, speciālo pedagogu un metodiķi devās uz noslēdzošo hokeja “Dinamo Rīga – Dimano Maskava” spēli  uz “Arēna Rīga” . Tā bija pirmā iepazīšanās ar Latvijas hokeja zvaigznēm.
Pirmsskolnieku ieinteresētība bija manāma jau no pirmās minūtes, kad viņi ieraudzīja ledus halli ar spožām gaismām un skaļu ritmisku mūziku, un arī dejojošo lāčuku uz ledus. Kad bērni tika apsēdināti savās vietās, tie, kā jau īstiem faniem pienākas, aktīvi vēroja spēli uz ledus un kopā ar citiem ritmiski sita plaukstas un skaļi sauca: “Sarauj!”, un arī līdzdarbojās kopā ar saviem skolotājiem.
Kultūrhiģiēniskās iemaņas arī bija novērotas pozitīvā līmenī – cienājoties ar aizliegtiem čipsiem un saldo popkornu (šoreiz taču var atļauties mazliet pagrēkot, vai ne?), bērni uzvedās kulturāli, ēda mierīgi, nesteidzoties, katrs sēdēja savās vietās un neviens neleca kājās, kā jau pienākas audzinātiem pilsoņiem. Ne katrs pieaugušais spēj nosēdēt divarpus stundas un parādīt sevi no labas puses. Tie bija īsti svētki.
“Dinamo Rīga”, proti, uzvarēja! Kā nu ne, ja te tāds liels mazo fanu atbalsts:) “Latvija! Uzvara!”
Bet pats aizkustinošākais brīdis šajā pasākumā bija bērnu sagaidīšana pie Arēnas galvenām durvīm. Vecāki, kā skolnieki sastājušies rindā, sagaidīja savus mazus uzvarētājus ar milzīgiem aplausiem! Šī bērnu un vecāku tikšanās bija tik sirsnīga, tā bija sajūsmas un mīlestības pilna!
Lielu paldies gribam teikt visiem, kas piedalījās šī pasākuma organizēšanā, īpaši divām jaukām māmiņām – Ilonai un Oļonai, un pats lielākais Paldies aiziet mūsu jaukai direktorei Irēnai par sirsnību, par atbalstu un vienmēr pretimnākšanu. PALDIES!

PII metodiķe
K.Konceviča