Pirmsskolas 2015. gada 4.izlaidums

Ar aktīvu rosību un priecīgu satraukumu tika pavadīta 2015. gada 22. maija diena, kurā norisinājās nu jau 4. izlaidums Upesleju internātpamatskolas – rehabilitācijas centra pirmsskolas vecākajā “Vāverēnu” grupā.
           Katrā izlaidumā sirdi pārņem daļējas jūtas, liels prieks un saviļņojums par gaidāmajām pārmaiņām un reizē arī skumjas, jo ir laiks atvadīties no jau ierastās un sirdī mīļās vides, audzinātājām un draugiem. Par godu mazajiem absolventiem ārā bija brīnišķīgs, saulains laiks un tik pat brīnišķīgi un starojoši bija topošie skolnieki.  Skaistajās kleitās un zolīdajos uzvalkos 13 bērni tika apsveikti un ar labiem ceļavārdiem pavadīti uz skolu.
         Izlaidumā bērni ar grupas pedagogiem, Eviju Mežapuķi un Ritu Moženaiti bija iestudējuši skaistu ludziņu pēc M.Stārastes pasakas “Tince grib mācīties”. Arī lielie “Vāverēni” gluži tāpat kā lellīte Tince grib un ir gatavi doties uz skolu mācīties. Bērni vēl pēdējo reizi visi kopā iepriecināja savus mīļos skatītājus ar skaistām dejām un sirsnīgām dziesmām. Par godu īpašajam notikumam jaunākās grupas “Ezīši” un “Zaķēni” ieradās apsveikt topošos skolniekus ar skaistiem priekšnesumiem.
          Lai sapņi piepildītos neiztikt arī bez krāsainajiem sapņu baloniem, kuri draudzīgi tika palaisti zilajās debesīs. Novēlam saviem mīļajiem bērniem lai sapņi piepildās un skolā viss izdodās!

Audzinātāja R.Moženaite

Cik daudz gaismas uz ceļa,
Pa kuru mums jāiet...
Iesim