Piedaugavas novada folkloras kopu skate

24. martā Upesleju internātpamatskolā pavasari ieskandinājām ar Piedaugavas novada skolēnu folkloras kopu koncertu – skati, kurā piedalījās 7 novada kopas ar 125 dalībniekiem.
Sarīkojumu atklāja skolas direktore Irēna Frankoviča, to vadīja Piedaugavas novada koordinatore Ingūna Zagota. Skatē piedalījās Kaltalaklna bērnu folkloras kopa (vadītāja Laura Marta Ārāja), Jaunjelgavas folkloras kopa “Lauce” (vadītāja Iveta Ieviņa), Lēdmanes pamatskolas folkloras kopa (vadītāja Juta Isate), Zaķumuižas folkloras kopa “Oglīte” (vadītāja Ligita Šreibere), Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas folkloras kopa “Tīne” (vadītāja Inguna Žogota), Allažu folkloras kopa “Tiptaiņi” (vadītāja Liena Teterovska).
Dalībnieku vidū bija arī mūsu skolas Upesleju folkloras kopa (vadītāja Signe Sniedze). Ceturtās klases skolnieki kopā ar vadītāju un audzinātāju Edīti Gelmani bija sagatavojuši programmu ar dziesmām un rotaļām par dabas aizsardzību un kokiem.
Priekšnesumā piedalījās arī deju skolotāja Baiba Miķelsone. Kopu sniegumu vērtēja profesionāla žūrija: Māra Mellēna, Dina Liepa un Zane Šmite, kura ļoti atzinīgi novērtēja mūsu kopas izaugsmi šī gada laikā.
Viesiem ļoti pati mūsu plašā skola, skaistā aktu zālē un skolas ēdnīca ar baltajiem svētku galdautiem. Dalībnieki bija sajūsmināti par gardajām pusdienām , sirsnīgo uzņemšanu un jautrajām rotaļām. Nākamgad skate paredzēta Lēdmanē.

2017. gada 29. martā Signe Sniedze, Upesleju folkloras kopas vadītāja