Patriotisma mēnesis Upeslejās

10. novembrī, ievadot Patriotisma mēnesi, Upesleju internātpamatskolā- rehabilitācijas centrā viesojās Nacionālo bruņoto spēku Sauzemes spēku kājinieku brigādes pārstāvji, kuri iepazīstinaja skolēnus ar karavīru aktīvo militāro dienestu Nacionalajos bruņotajos spēkos.
Nacionālie bruņotie spēki ir organizēta un apbruņota tautas daļa. Nacionālajos bruņotajos spēkos aktīvajā militārajā dienestā dien karavīri, kuri savu dienestu pilda brīvprātīgi uz likuma pamata. Nacionālo bruņoto spēku galvenie uzdevumi ir tieši un aktīvi piedalīties valsts sauszemes, jūras un gaisa teritorijas aizsardzībā un kontrolē.
Karavīri sveica skolēnus un skolotājus tuvojošos valsts svētkos: Lāčplēša dienā un  Latvijas Republikas proklamēšanas dienā. Katram skolēnam un skolotājam tika davināta sarkanbaltsarkanā lentite.

Rakstu veidoja ārpusstundu pasākumu organizatore Signe Sniedze