Mūsu skolas labinieki 2016./2017. mācību gada 1.pusgadā

2017.gada 2.februārī astoņpadsmit 1.-8.klašu skolēni (1.klase-Renārs Pujats, Ņikita Dalailida; 2.klase-Reinis Jadrevičs, Sandis Ansons, Valērijs Stupačuks; 3.klase-Marks Altmanis, Otto Stucers, Stupačuks Viktors; 4.klase-Jadrevičs Viktors, 5.klase-Jaunzeme Adriāna, Edvīns Lagzdājs; 6.klase-Bindemans Roberts, Mikalauska Silena;8.klase-Jadreviča Vita, Lins Emīls, Spridzāne Laura, Aija Graubiņa, Niks Leimanis), kuri par labiem sasniegumiem mācībās, labu uzvedību  vai skolas goda aizstāvēšanu novada sporta sacensībās, devās mācību ekskursijā uz zinātņu centru “Tehnoannas pagrabi”. Bērnu zinātnes centrs „Tehnoannas pagrabi” ir  viens no mazākajiem zinātnes centriem pasaulē un atšķiras no tiem ar īpašu atmosfēru un oriģināli izgatavotiem eksponātiem. Eksponātos apvienojas māksla, zinātne un rotaļlietu pasaule. Ekskursijas laikā skolēni varēja  aizceļot uz zvaigznēm planetārijā, meklēt izeju labirintā zem Rīgas un nonākt ķīmijas amfiteātra pārsteidzošajā pasaulē. Tas bija jautri, interesanti  un  izglītojoši!