Līgo svētki Upesleju bērnudārzā

Tā līksma Jāņu diena.
Pār siliem, pār mežiem,
Pār miezīšu tīrumiem.

Jāņu dienas ielīgošana Upesleju pirmsskolas izglītības iestādē

22.jūnijā Upesleju pirmsskolas izglītības iestādē draudzīgi, roku rokā , ieskandināja Jāņu dienu. Vecāki ar bērniem bija  kārtīgi sagatavojušies gārākās dienas sagaidīšanas svētkiem. Bērni saģērbas svinīgās drēbēs, meiteņu galvas rotāja ziedu vainadziņi. Savukārt, puikas nāca ar ozollapu vainagiem galvā. Ar Jāņuzāļu pušķiem bērni saviļnoti nāca uz pasākumu.
Jāņu diena tika aizvadīta ar lielu klāstu jautru dziesmu un muzikālo rotaļu, kurās bērni ar prieku piedalījās.
Pasākuma laikā bērni kopīgiem spēkiem izpušķoja svētku zārdu ar saviem atnestiem Jāņuzāles pušķīšiem.
Savukārt, pasākuma noslēgumā bērnus sagaidīja gardas Jāņu dienas uzkodas – Jāņu siers un  speķa pīrādziņi.
Garākā gada diena aizvadīta, bet priekšā tikpat gara,vasara, kuru mēs, Upesleju pirmsskolas izglītības iestādes kolektīvs, novēlam Jums piepildīt ar daudz saulainiem, siltiem un skaistiem piedzīvojumiem.

Rakstu sagatavoja: PII metodiķe Oksana Aleksandrova