Lielā eža pārsteigums

10.11.2017. Upesleju PII „Ezīšu” grupas audzēkņiem Lielais ezis kopā ar sporta skolotāju Guntu bija sagatavojis dažādus uzdevumus,lai palīdzētu viņam sagatavoties ziemas miegam. Mazie ezīši palīdzēja lielajam sašķirot savāktos ziemas krājumus un novietot tam paredzētajās vietās.Viņiem bija jāmēro tāds pats ceļš kā lielajam: jālec pāri peļķēm, jāpārkāpj kritušiem kokiem, jālien alās, jāpāriet pa šauru laipu, jāveļās prom no briesmām ar savākto ražu, jāatrod paslēptās papīra ezīša daļas un visiem kopā jāsaliek eža puzle. Tā kā bērni bija ļoti čakli un veiksmīgi veica visus Eža uzdevumus, tad Ezis ar audzinātājas Evijas un vecāku palīdzību sarūpēja katram „ezītim”savu īpašo krekliņu, par ko bērni bija ļoti priecīgi un pateicīgi.

Audzinātāja Evija Mežapuķe
Sporta skolotāja Gunta Rutkaste