Izzini svētku brīnumu zinātni

3. klases skolēni un skolotāji izzina svētku brīnumu zinātni
       15. decembrī Upesleju internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā 3. klases skolēni  aktīvi iesaistījās izzinošā brīnumu radīšanas nodarbībā “Izzini svētku brīnumu zinātni”. Nodarbības laikā iepazina kapilaritāti dabā, veica ķīmijas eksperimentus: ziloņa zobu pasta, lavas lampa, kā arī sarūpēja Ziemassvētku dāvanas - ekoloģisko kosmētiku, lūpu balzāmus un vannas bumbas.
Iespēju piedalīties neaizmirstamā, pārsteigumu pilnā un izzinošā pasākumā skolēni ieguva, pateicoties aktīvai dalībai izglītības projektos un skolas un pašvaldības sabiedriskos pasākumos.
Paldies par ieguldīto darbu skolotājai Edītei Gelmanei un  Ludmilai Šestakovai!
Novēlam, lai pētniecības gars nepazūd arī ikdienas mācību stundās un lai klase turpina būt tikpat aktīvi un atraktīvi līksmus svētkus!

Direktores vietniece Dace Lielmane