Dienasgrāmata 2017

Upesleju internātpamatskolas - rehabilitācijas centrs ir apstiprinājusi savu dalību Liepājas Universitātes Zinātnes un Inovāciju parks (LiepUZIP) projektā “Dienasgrāmata 2017”,  kura mērķis ir izgatavot katrai skolai individuāla dizaina un satura skolēnu dienasgrāmatas ar samazinātām izmaksām. Projekta laikā, skolēniem ir iespēja izveidot individuāla dizaina dienasgrāmatas .
Šobrīd skola darbojoties kopā ar skolēniem strādā pie sava dienasgrāmatas vāka dizaina. Skolēni var realizēt savas idejas skolas tēla veidošanā, un izvēloties vislabāko dizainu savai dienasgrāmatai , tā patīkami pārsteigs skolēnus, vecākus un skolotājus jaunajā mācību gadā. Dienasgrāmatas  vāka dizainu gatavo Aleksejs no 9.klases un Dagnija no 5.klases.