Dejo ar skolotāju 2016

3.03.2015. Upeslejās
Marta sākumā Upesleju skolā notika pasākums Dejo ar skolotāju - kaut kas vēl nebijis mūsu skolā. Bet kas to zin – varbūt aizsāksim ļoti jautru un saliedējošu tradīciju. Gatavojoties pasākumam dalībnieki izjuta lielu interesi no apkārtējiem, jo aktu zāles durvis mēģinājumu laikā tika virinātas biežāk nekā parasti un ziņkārīgi acu skati bija neskaitāmi.
Pasākums sākās ar latviešu tautas dejām. Arvien populārāk latviešu sabiedrībā kļūst interesēties par mūsu tautas kultūru un dabu. Šīs lietas sevī lieliski apvieno mūsu burvīgās skolotājas Baiba Šmite, Signe Sniedze, Gunta Rutkaste un Astrīda Pirogova.
Ja, jūs domājiet, ka skolotāji – tas nav nekas mūsdienīgs, tad šis pasākums pierādīja pretējo! Skolotāji var iejusties arī mūsdienīgās dejās. Ar mūsdienu deju grupu lieliski sadejojās skolotājas Digne Mote – Stelpe, Ieva Rasima un Baiba Miķelsone.
Milzīgs paldies visiem dalībniekiem!