Brīvdienās skolotāji mācās

17. martā Upesleju internātpamatskolā - rehabilitācijas centrā viesojās izglītības portāla Uzdevumi.lv vadītājs Aigars Usāns. Trīspadsmit skolotājiem notika virslietotāju apmācības kā iekļaut portāla piedāvātās iespējas skolas mācību procesā. Portāla Uzdevumi.lv datubāzē ir pieejami daudzi tūkstoši uzdevumu un vairāk nekā 4 000 teorijas materiālu mācību priekšmetos no 1. līdz 12. klasei, pirmsskolas un augstskolas mācību materiāli un uzdevumi. Sadarbojoties ar mācību priekšmetu skolotājiem, portālā nepārtraukti tiek izstrādāti kvalitatīvi, dažādu grūtības pakāpju uzdevumi, teorijas materiāli. Uzdevumi.lv dod iespēju skolām modernizēt mācību procesu un celt skolotāju darba motivāciju. Skolēniem portāls sniedz iespēju patstāvīgi sagatavoties ieskaitēm, eksāmeniem un apgūt nokavēto stundas vielu ierastā vidē – internetā, kā arī rast motivāciju mācīties un paaugstināt savas sekmes. Portāla sadarbība ar Latvijā populārākās skolvadības sistēmas E-klase veidotājiem paredz, ka E-klases lietotāji var pildīt portālā Uzdevumi.lv uzdevumus bez papildus autorizēšanās, bet Uzdevumi.lv lietotāji var kļūt par E-klases lietotājiem. Skolotājiem ar E-klasi ir iespēja vēl vairāk samazināt savu darba slodzi uz atzīmju ievadi žurnālā, jo portāls Uzdevumi.lv ir nodrošinājis pārbaudes darbu atzīmju automātisku pārnešanu uz E-klases žurnālu.

DVIJ N.Stauža