Barikāžu atceres pasākums 24.01.2017.

BARIKĀŽU ATCERES PASĀKUMS 24.01.2017.

Kā ik gadu Upesleju internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā janvārī tika atzīmēts 1991. gada Barikāžu notikumiem veltīts atceres pasākums. Šogad skolā viesojās dziesminiece Ieva Akurātere, kura skolēniem pastāstīja savus atmiņu stāstus par barikādēm. Ieva Akurātere ir saņēmusi 1991. gada  Barikāžu dalībnieka piemiņas zīmi, kas rotāja viņas tērpu arī pie mums. Pasākuma ietvaros dziesminiece sniedza skaistu dziesmu koncertu un dziesmās iesaistīja arī skolēnus un pedagogus.
Savukārt tie skolēni, kuri skolā palika pa brīvdienām, piektdienas vakarā devās uz Ulbroku pie Barikāžu akmens, kur sildījās pie ugunskura, dzēra sliktu tēju un uzklausīja Barikāžu laika stāstus. Plkst. 19.00 devās uz Ulbrokas kultūras namu skatīties dokumentālo filmu “Pulveri meklējot”.
DVIJ D. Žilde