Balsis 2014

2014.gada 19. februāra rītā mūzikas kabinetā valdīja satraukums – skolas vokālā ansambļa „Čiekuriņi ” dziedātāji posās ceļā uz Vangažu vidusskolu, kurā norisinajās ikgadējais Pierīgas rajona vokālo ansambļu konkurss „Balsis.”
Savos krāsainajos koncerta tērpos uzlidojām uz skatuves kā dzīvespriecīgi taureņi. 12 citu skolu kolektīvu vērtējošo skatienu priekšā vajadzēja savaldīt satraukumu.Stingrā, bet smaidīgā žūrija iedrošināja dziedāt no sirds. Un rezultāti nelika vilties... Esam ieguvuši 2. pakāpes diplomu, jaunu pierdzi un iespaidus.
Paldies Danielam, Lienītei, Adriānai,Aldim, Madarai,  Dilanam, Vitai, Laurai, Aijai, Sņežanai, Karolīnai, Nivetai par pacietību un izturību grūtaja sagatavošanās posmā.Es ļoti lepojos ar jums!!!
- mūzikas skolotāja Lauma -
Paldies skolotājai Laumai Vicinskai - Karakonai par atbildību un sasniegumiem darbā ar skolas vokālo ansambli 'Čiekuriņi". Direktore Irēna Frankoviča