7.-9.klašu vieglatlētikas 3-cīņu sacensības

Vieglatlētikas 3-cīņa

23.05.2017., iespraucoties starp daudzajiem mācību gada noslēguma pasākumiem un ekskursijām, notika 7.-9.klašu vieglatlētikas 3-cīņas sacensības. Lai gan sacensības iesākumā bija paredzētas tikai 7.-9.klašu izglītojamiem, tomēr vēlāk, pēc skolēnu vēlēšanās, tajās tika atļauts startēt arī trim 5.-6.klases audzēkņiem, kuri pierādīja, ka ir cienīgi pretinieki saviem vecākajiem skolas biedriem. Kopumā sacensībās piedalījās 11 pamatskolas izglītojamie, lai gan pieteikušies bija vairāk.
      Par lielu pārsteigumu, pārliecinošu uzvaru izcīnija 6.klases skolnieks Armands Kuzņics, atstājot 2. un 3. vietās 8.klases izglītojamos Gunāru Geidu un Emīlu Šlēziņu.
Sacensību laikā tika laboti arī divi skolas rekordi – 60m skrējienā un tāllēkšanā ar ieskrējienu. Šo rekordu autori ir Armands Kuzņics 60m skrējienā ( 8.1sek.) un Gunārs Geida tāllēkšanā ( 5,17m).
      Liels prieks par 5.klases skolēnu Reini Rudašu, kurš ne tikai uzdrīkstējās, bet arī no visas sirds centās sastādīt konkurenci lielajiem.
      Nākošajā gadā, ņemot vērā skolēnu interesi, sacensības tiks organizētas 5.- 6.klašu un 7.- 9.klašu grupā un cerams arī meitenes piedalīsies savā konkurencē.

Sporta skolotāja Gunta Rutkaste